Fotoodmładzanie laserem IPL


Terapia łączy w sobie usuwanie zmian naczyniowych, zaburzeń pigmentacyjnych oraz pobudzanie regeneracji i odbudowy kolagenu, co powoduje wygładzenie skóry dłoni, likwidację drobnych zmarszczek i przebarwień oraz ogólną poprawę faktury skóry. Fotoodmładzanie jest procedurą składającą się z serii pięciu 20-minutowych zabiegów, przeprowadzanych w 3-tygodniowych odstępach czasowych.

Koszt zabiegu na dłonie - 150 zł:

Bio Lifting


Bezoperacyjny lifting dłoni wykonywany sondami emitującymi mikroprądy.
Aparat generując mikrofale naśladujące mikroprądy wytwarzane przez organizm pomaga w bezpieczny oraz kontrolowany sposób redukować zmarszczki oraz odmładzać skórę. Mikroprądy w sposób niezwykle aktywny pobudzają regenerację skóry, poprawiają cyrkulację krwi i limfy, co wpływa odżywczo i dotleniająco, usprawniają wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody, poprawiają estetykę wyglądu skóry, która staje się gładsza i jaśniejsza. Pod wpływem prądów następuje przyspieszenie odnowy komórkowej o 35% (regeneracja skóry następuje 3,5 razy szybciej). Działanie liftingowe jest długotrwałe i efektywne.


Efekty zabiegów na dłonie:
- redukcja zmarszczek,
- przywracanie odpowiedniego poziomu nawilżenia,
- napinanie mięśni,
- rozjaśnianie skóry,
- drenaż limfatyczny,
- aktywacja komórkowa,
- opóźnianie procesu starzenia się skóry,
- wzmocnienie bariery ochronnej skóry,
- poprawa mikrokrążenia,

Cena Bio Liftingu dłoni:
Pojedynczy zabieg - 90 zł
Karnet 10-zabiegowy - 800 zł

Fale radiowe RF


Fale radiowe działają w obrębie skóry właściwej, pobudzając fibroblasty (komórki skóry) do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Spektakularnie zwiększa pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach. W efekcie poprawia się jakość skóry, zwiększa się gęstość i napięcie skóry, wygładzają się zmarszczki oraz wypłycają blizny. Zabiegi są skuteczne i bezpieczne, gdyż fale radiowe o wysokiej częstotliwości absorbowane w komórkach skóry nie niszczą innych struktur – nie dochodzi do poparzenia naskórka.
Radio Frequency działa przyczynowo, ujędrnia i zagęszcza skórę, odwraca skutki starzenia się skóry, a nie same objawy.Pierwsze efekty są widoczne po około 3-5 tygodniach. Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 30-55 lat po ok. 8 - 12 tyg. od zakończenia kuracji, u których skóra łatwiej reaguje na bodźce stymulujące, u osób starszych wyniki są również dobre, zwłaszcza, gdy kuracja jest intensywniejsza.

Zabiegi na dłonie wykonywane urządzeniem RF:
- Bezinwazyjny lifting dłoni
- Ujędrnianie skóry
- Poprawa jakości skóry

Cennik zabiegów RF na dłonie:
Pojedynczy zabieg - 90 zł
Karnet 10-zabiegowy - 800 zł

Mezoterapia igłowa

Jest to niechirurgiczna metoda poprawiająca wygląd skóry.

Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na podawaniu poprzez iniekcje substancji czynnych w głąb skóry, w celu poprawienia metabolizmu komórek, stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny oraz prawidłowego odżywiania skóry. Dzięki śródskórnym wstrzyknięciom aktywnego preparatu poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej

Stanowi ona doskonałą profilaktykę i leczenie w starzeniu się skóry dłoni.

Zabiegi powodują ujędrnienie, nawilżenie i odmłodzenie cienkiej i wysuszonej skóry dłoni.

Zabiegi mezoterapii można wykonywać bez względu na porę roku oraz właściwie bez specjalnych przygotowań. Skóra po zabiegu może być nieco zaczerwieniona, w miejscach gdzie nastąpiło nakłucie mogą być widoczne małe grudki, a po kilku dniach mogą pojawić się niewielkie krwiaczki. W związku z tym należy poinformować lekarza o planach towarzyskich lub zawodowych, w celu ustalenia najdogodniejszego terminu sesji. Kilka dni po mezoterapii należy unikać nadmiernego kontaktu ze słońcem oraz narażeniem na ciepło.


Zalety:

 • metoda naturalna, niechirurgiczna, bezpieczna
 • dostarcza składników odżywczych, niezbędnych dla utrzymania prawidłowej równowagi biologicznej skóry
 • daje długotrwałe rezultaty - koryguje zmarszczki, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry

Mezoterapia przynosi efekt tylko wtedy, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. Początkowo należy poddawać się kolejnym zabiegom co 10-14 dni przez dwa miesiące, potem warto robić jeden zabieg na miesiąc dla podtrzymania efektu.

Przeciwwskazania:

 • ciąża, okres karmienia piersią
 • alergia na składniki podawanych substancji
 • cukrzyca i inne choroby metaboliczne
 • opryszczka
 • rany otwarte skóry
 • zmiany zakaźne skóry
 • choroba nowotworowa
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych
 • zaburzenia krzepliwości krwi.

Koszt mezoterapii na dłonie: