W tym dziale mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą dotyczącą usuwania cellulitu, modelowania sylwetki, wspomagania odchudzania, ujędrniania skóry, liftingu biustu i pośladków


Endermologia LPG - antycellulitowy masaż podciśnieniowy
Kawitacja ultradźwiękowa - nieinwazyjna liposukcja
Radiofrekwencja (fale radiowe RF) - ujędrnianie
Elektrostymulacja - modelowanie ciała
Bio Lifting mikroprądami
Body wrapping - odchudzająco-antycellulitowy zabieg SPA

Endermologia - najskuteczniejszy zabieg na cellulit


Endermologie (lub inaczej: lipomassage, lipomasaż) to podciśnieniowy aparaturowy masaż na ciało, twarz, szyję i dekolt.

Jesteśmy JEDYNYM licencjonowanym gabinetem endermologii zarówno w Zabrzu, jak i w Będzinie. Wyłącznie licencjonowane gabinety, pracujące na oryginalnym sprzęcie marki LPG są upoważnione do wykonywania tego ekskluzywnego zabiegu!
Pracujemy na oryginalnym medycznym aparacie Cellu M6 francuskiej firmy LPG, przy pomocy którego możliwe jest wykonywanie zabiegów estetycznych, terapeutycznych i sportowych.
Jest to jedyne urządzenie zdolne do kompleksowego leczenia tkanki łącznej.
Jesteśmy profesjonalnie przeszkolonym salonem w zakresie wykonywania zabiegów endermologii przez oficjalnego dystrybutora firmy LPG Systems, a to w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem i tysiącami wykonanych zabiegów gwarantuje skuteczność terapii i zadowolenie pacjentów!

Ekskluzywna technologia LPG to napędzane, poruszające się rolki, które w połączeniu z podciśnieniem odpowiednio kształtują i rozmasowują fałdę skórną.
Dzięki możliwości zaprogramowania siły podciśnienia i częstotliwości zabiegi takie jak drenaż, wygładzanie czy ujędrnianie dostępne są dla każdego rodzaju skóry.

W naszym gabinecie stosujemy endermologię jako główny i najskuteczniejszy zabieg antycellulitowy. Seria zabiegów skutkuje zdumiewającymi rezultatami w walce z pomarańczową skórką!
Dla przyspieszenia i wzmocnienia efektów zabieg można stosować w połączeniu z innymi procedurami antycellulitowymi, np. mezoterapią igłową, karboksyterapią, body wrappingiem czy pressoterapią.

Poza zabiegami na cellulit endermologia to również:
- Modelowanie sylwetki
- Drenaż limfatyczny
- Niwelowanie blizn, zwłoknień, rozstępów
- Odmładzanie twarzy
- Masaż po liposukcji
- Masaż rehabilitacyjny po urazach
- Masaż sportowy - regeneracja organizmu po wysiłku fizycznym

W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.

Cennik endermologii:
Pojedynczy zabieg - 110 zł
Kostium zabiegowy - 60 zł
Karnet 10-zabiegowy - 1000 zł
Karnet 15-zabiegowy - 1425 zł
Karnet 20-zabiegowy - 1800 zł

powrót na górę strony

Kawitacja ultradźwiękowa


Zabieg kawitacji ultradźwiękowej przeprowadzamy na specjalistycznym urządzeniu, które służy do likwidacji tkanki tłuszczowej i zmniejszania efektu skórki pomarańczowej.

Urządzenie wykorzystuje fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości.

W komórkach tłuszczowych występuje efekt kawitacji, powodując ich uszkodzenie i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. W następstwie dochodzi do zmniejszenia komórek tłuszczowych, a co za tym idzie likwidacja nadmiernej tkanki tłuszczowej. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby gdzie są traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia.

W ten sposób możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. uda, brzuch, biodra, ramiona, okolice kolan. Metoda jest skuteczna u osób z otyłością miejscową, redukując tkankę tłuszczową w miejscach, z których trudno się jej pozbyć klasycznymi metodami, nie należy jej traktować jako formy leczenia nadwagi.

Zabieg składa się z 3 etapów:
- rozluźnianie tkanki,
- rozbijanie tkanki tłuszczowej,
- drenaż limfatyczny.

W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.
Zabieg wykonujemy raz w tygodniu.

Cennik zabiegów kawitacji:
Zabieg na wybraną partię ciała (BRZUCH lub UDA lub POŚLADKI) - 150 zł
Karnet 5-zabiegowy - 700 zł
Karnet 10-zabiegowy - 1300 zł

Zabieg na RAMIONA lub PODBRÓDEK - 100 zł
Karnet 5-zabiegowy - 475 zł
Karnet 10-zabiegowy - 900 zł

Zabieg na BRZUCH + UDA + POŚLADKI - 350 zł
Karnet 5-zabiegowy - 1625 zł
Karnet 10-zabiegowy - 3000 zł

powrót na górę strony

Fale radiowe RF


Fale radiowe działają w obrębie skóry właściwej, pobudzając fibroblasty (komórki skóry) do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Spektakularnie zwiększa pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach. W efekcie poprawia się jakość skóry ciała, zwiększa się gęstość i napięcie skóry, wygładzają się zmarszczki oraz wypłycają blizny. Zabiegi są skuteczne i bezpieczne, gdyż fale radiowe o wysokiej częstotliwości absorbowane w komórkach skóry nie niszczą innych struktur – nie dochodzi do poparzenia naskórka. Radio Frequency działa przyczynowo, ujędrnia i zagęszcza skórę, odwraca skutki starzenia się skóry, a nie same objawy. Pierwsze efekty są widoczne po około 3-5 tygodniach. Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 30-55 lat po ok. 8 - 12 tyg. od zakończenia kuracji, u których skóra łatwiej reaguje na bodźce stymulujące, u osób starszych wyniki są również dobre, zwłaszcza, gdy kuracja jest intensywniejsza.

Zabiegi wykonywane urządzeniem RF:
- Bezinwazyjny lifting twarzy, szyi i biustu
- Termolipoliza ciała - redukcja tkanki tłuszczowej
- Ujędrnianie skóry
- Poprawa owalu twarzy - redukcja lokalnych otłuszczeń twarzy
- Redukcja rozstępów i blizn
- Redukcja cellulitu
- Poprawa jakości skóry

Cennik zabiegów RF na ciało:
Zabieg na wybraną partię ciała (do wyboru BRZUCH/UDA/POŚLADKI/BIUST) - 150 zł
Karnet 5-zabiegowy - 700 zł
Karnet 10-zabiegowy - 1300 zł

Zabieg na RAMIONA lub PODBRÓDEK lub DŁONIE- 100 zł
Karnet 5-zabiegowy - 475 zł
Karnet 10-zabiegowy - 900 zł

Zabieg na BRZUCH + UDA + POŚLADKI - 350 zł
Karnet 5-zabiegowy - 1625 zł
Karnet 10-zabiegowy - 3000 złpowrót na górę strony

Elektrostymulacja


Urządzenie za pomocą przyjemnych, delikatnych, lecz głębokich impulsów elektrycznych stymuluje kompleksowo zarówno tkanki zewnętrzne, jak również penetruje w głąb skóry. Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcji ulega ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych. Urozmaicone zabiegi, w których wykorzystuje się kombinacje dziewięciu różnych przebiegów prądów pozwalają likwidować różne niedostatki sylwetki mające wpływ na estetykę wyglądu ciała i samopoczucie oraz zmniejszać problemy zdrowotne.

Jest to zabieg niezwykle skuteczny przy prowadzeniu kuracji wyszczuplających. 45 - minutowa elektrostymulacja odpowiada 2- 3 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu. Najlepsze efekty uzyskuje się powtarzając elektrostymulację 2 - 4 razy w tygodniu. Liczba zabiegów w serii jest dobierana indywidualnie, jednak dla osiągnięcia trwałych efektów wymagana jest seria minimum dziesięciu zabiegów.

Efekty elektrostymulacji:
- wzmocnienie tkanki mięśniowej,
- wymodelowanie sylwetki,
- ujędrnienie ciała i poprawa elastyczności skóry,
- przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej,
- redukcja cellulitu,
- pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi.

Cennik elektrostymulacji:
- zabieg 45-minutowy - 60 zł,
- zabieg 30-minutowy - 50 zł.
Przy zakupie karnetu na minimum 10 zabiegów - 10% zniżki.

powrót na górę strony

Bio Lifting


Urządzenie Bio Skin Lifting stosowane jest do bezoperacyjnego liftingu twarzy, szyi i całego ciała wykonywanego sondami emitującymi mikroprądy.

Aparat generując mikrofale naśladujące mikroprądy wytwarzane przez organizm pomaga w bezpieczny oraz kontrolowany sposób redukować zmarszczki, rozstępy, blizny oraz ujędrniać skórę ciała. Mikroprądy w sposób niezwykle aktywny pobudzają regenerację skóry, poprawiają cyrkulację krwi i limfy, co wpływa odżywczo i dotleniająco, usprawniają wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody, poprawiają estetykę wyglądu skóry, która staje się gładsza i jaśniejsza. Pod wpływem prądów następuje przyspieszenie odnowy komórkowej o 35% (regeneracja skóry następuje 3,5 razy szybciej). Działanie liftingowe jest długotrwałe i efektywne.

Zabiegi na biust:
- lifting piersi,
- ujędrnianie piersi,
- rozjaśnianie skóry,
- przywracanie odpowiedniego poziomu nawilżenia.

Zabiegi na ciało:
- drenaż limfatyczny,
- wyszczuplanie i modelowanie sylwetki,
- napinanie mięśni,
- lifting pośladków,
- poprawa krążenia.

Cennik Bio Liftingu na ciało:
Zabieg na wybraną partię ciała (BRZUCH lub UDA lub POŚLADKI) - 150 zł
Karnet 10-zabiegowy - 1400 zł

Zabieg na BRZUCH + UDA + POŚLADKI - 350 zł
Karnet 10-zabiegowy - 3000 zł

Zabieg na RAMIONA lub BIUST - 120 zł
Karnet 10-zabiegowy - 1100 zł

Zabieg na DŁONIE - 100 zł
Karnet 10-zabiegowy - 900 zł

powrót na górę strony